Ga naar content (Ga naar content)

26-01-23

Er komt woningbouw aan de Colosseumweg naast het Vredesplein. Daarom wordt er gezocht naar een andere of nieuwe ingang van de parkeergarage Colosseumweg.

De gemeente heeft onderzoek gedaan en hiervoor vier verschillende oplossingen gevonden, die ervoor zorgen dat de ingang gemakkelijk bereikbaar blijft.

De gemeente organiseert een informatiebijeenkomst een laat vier oplossingen zien. Bezoekers kunnen hun wensen en ideeën daarbij aangeven.

De informatiebijeenkomst vindt plaats in de recreatieruimte op de begane grond van De Laantjesflat aan de Laantjesweg 135 op woensdag 1 februari 2023 van 19.30 tot 21.00.

Lees meer...

Schotse_Hooglanders_uitladen_3.jpg

Jonge meiden op het eiland

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun...

Lezen (Jonge meiden op het eiland)
De_Kuip_-_OSC.png

Geluidsafspraken met stadion De Kuip

Onderdeel van het masterplan Feyenoord City 2.0 zijn de geluidsafspraken met stadion De Kuip. Wa...

Lezen (Geluidsafspraken met stadion De Kuip)
Dag_van_de_bouw.jpg

Open Dag bouwplaats Roseknoop

Ronkende graafmachines, hoge hijskranen, joekels van buizen, diepe kuilen en vooral héél veel ...

Lezen (Open Dag bouwplaats Roseknoop)
231129-BC-Inloopavond-051.jpg

Bezoekers op inloopavonden: 'Je moet het echt voor je zien'

Feyenoord City, onderdeel van Stadionpark, krijgt steeds meer vorm. Op de inloopavonden in novem...

Lezen (Bezoekers op inloopavonden: 'Je moet het echt voor je zien')

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven