Ga naar content (Ga naar content)

10-05-24

Magisch plek voor al je avonturen 

Rotsblokken bespringen in het woelige water, kijk uit voor krokodillen! In het hoge weelderige gras je toekomst bekijken en tarotkaarten leggen. Als een strijder vallen en opstaan en toch die ramp bedwingen met je step. Met de buurvrouwen op rollator safari, thermoskannen mee in de survivaltas en gezellig een bakkie doen. Liefdesperikelen bespreken met je bestie. 

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Waar is deze magische plek? Gewoon in IJsselmonde, Park De Twee Heuvels is je groene favoriet voor avontuur, sport of rust. Picknicken, voetballen, bijkletsen met je vrienden, van de heuvel af zoeven, hardlopen, barbecueën. In je eentje een beetje dwalen, natuur inademen en weer bijtanken. Fikkie uitlaten op zijn eigen hondenstrandje. Of lekker languit in het gras wolkendieren spotten.  

Wat doe jij graag in het park?

Lees meer...

Naamloos-51.png

Nieuwe station Stadionpark: wensen van bewoners

Wat hebben schaafijs, koffie en treinen met elkaar te maken? Afgelopen maand kwamen ze samen in ...

Lezen (Nieuwe station Stadionpark: wensen van bewoners)
WHSP1840_web.jpg

Bomen de Laan op Zuid

De Laan op Zuid kleurt weer groener! Half november zijn de nieuwe bomen aangekomen. De bomen, es...

Lezen (Bomen de Laan op Zuid)
WHSP2362.jpg

Twee vissen in één klap: minder afval, meer leven in de Maas

Wat?! Motels op het Eiland van Brienenoord? Ja, echt — er komen zes nieuwe motels. Maar niet v...

Lezen (Twee vissen in één klap: minder afval, meer leven in de Maas)
coen_moulijn.jpg

Verbetering Coen Moulijnweg

In de komende zes maanden wordt er flink gewerkt aan de Coen Moulijnweg en het Van Zandvlietplei...

Lezen (Verbetering Coen Moulijnweg)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomen. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven