Ga naar content (Ga naar content)
terug

Voor beachvolley hoef je niet naar kust, dat kan ook midden in de stad. Bij Sportcomplex Olympia zijn twee beachvollybal velden. Vallen, opstaan en doorgaan: samen met je teamgenoten ga je tot het uiterste.  

Website

Andere activiteiten

240501-BC-ParkDeTweeHeuvels-040_Web.jpeg

Skatepark

In Park de Twee Heuvels staat een skatebaan. Hier kun je met skates, een step of skateboard allerlei trucs oefen, samen óf met je vrieden en andere skaters.

Lezen (Skatepark)
bhDeKuip02_Web.jpeg

De Kuip

Het op één na grootste voetbalstadion van Nederland en thuisbasis van voetbalclub Feyenoord. Tijdens een thuiswedstrijd zijn 47.500 Rotterdammers hier te vinden. Ookwel bekend als Stadion Feijenoord.

Lezen (De Kuip)
bhopeningdeKoepels30_Web-2.jpeg

RUSH World

In RUSH World kunnen kinderen vanaf 7 jaar, jongeren en volwassenen in een veilige omgeving freerun lessen volgen. Onder begeleiding van professionele freerunners leer je de basistechnieken en kun je je stap voor stap motorisch, fysiek en mentaal ontwikkelen.

Lezen (RUSH World)