Ga naar content (Ga naar content)
terug

Bij HC Feijenoord beoefenen kinderen en volwassenen van Rotterdam-Zuid een sport die voor velen tot voor kort onbekend of ontoegankelijke was. Hockey heeft zo op Zuid, met een ledenbestand dat net zo divers is als de bevolkingssamenstelling, een heel andere uitstraling gekregen. 

Website

Andere activiteiten

bhopeningdeKoepels23_Web.jpeg

Concrete Lions

Concrete Lions is een community opgericht en geleid door voormalig Nederlands 3x3 basketbal international Alpha Sow. Hier geloven ze in de kracht van basketballen op een pleintje dat als basis dient voor het ontwikkelen van jongeren op zowel sport, sociaal als maatschappelijk vlak.

Lezen (Concrete Lions)
250320-BC-Stadionpark-014_Web.jpeg

Watertaxi

Watertaxi Rotterdam verzorgt al het personenvervoer over water in Rotterdam en Schiedam. Er zijn 50 eigen haltes in het vaargebied en hebben ze meerdere vaste veerdiensten. Reis snel en comfortabel met dit unieke vervoersnetwerk. Stap uit in Stadionpark aan de Piet Smitkade (halte Stadion Feyenoord).

Lezen (Watertaxi)
1413_rffa_2.jpg

Rotterdam Atletiek

Rotterdam Atletiek is een vereniging waar iedereen, van jong tot oud, zich kan bekwamen in de atletieksport. Alle onderdelen worden aangeboden, voor zowel baan- als wegatletiek. Trainingen kunnen gevolgd worden op elk niveau, van recreatief tot topsport.

Lezen (Rotterdam Atletiek)