Ga naar content (Ga naar content)
terug

Bij HC Feijenoord beoefenen kinderen en volwassenen van Rotterdam-Zuid een sport die voor velen tot voor kort onbekend of ontoegankelijke was. Hockey heeft zo op Zuid, met een ledenbestand dat net zo divers is als de bevolkingssamenstelling, een heel andere uitstraling gekregen. 

Website

Andere activiteiten

bhopeningdeKoepels30_Web-2.jpeg

RUSH World

In RUSH World kunnen kinderen vanaf 7 jaar, jongeren en volwassenen in een veilige omgeving freerun lessen volgen. Onder begeleiding van professionele freerunners leer je de basistechnieken en kun je je stap voor stap motorisch, fysiek en mentaal ontwikkelen.

Lezen (RUSH World)
644706d2-b120-45ff-b325-c723dc022828_thumb1440.jpg

010 Trojans American Football Rotterdam

Kom wedstrijden van 010 Trojans aanmoedigen of sluit je aan om zelf American Football te beoefenen.

Lezen (010 Trojans American Football Rotterdam)
DSC03133.jpg

SportCity Rotterdam De Kuip

Bij SportCity Rotterdam De Kuip heb je de mogelijkheid om onder begeleiding van een specialist te sporten en bewegen. Kom hier voor de gezelligheid, als je een duidelijk doel voor ogen hebt, of als je af en toe lekker wil bewegen. Sport je liever samen? Ga dan voor een groepsles.

Lezen (SportCity Rotterdam De Kuip)