Ga naar content (Ga naar content)
terug

Bij HC Feijenoord beoefenen kinderen en volwassenen van Rotterdam-Zuid een sport die voor velen tot voor kort onbekend of ontoegankelijke was. Hockey heeft zo op Zuid, met een ledenbestand dat net zo divers is als de bevolkingssamenstelling, een heel andere uitstraling gekregen. 

Website

Andere activiteiten

WHSP41123_Web-2.jpeg

Padelclub Rotterdam

Padel is voor iedereen! Met het aanleggen van nieuwe padelbanen wil Padelclub Rotterdam zoveel mogelijk mensen op een laagdrempelige manier de gelegenheid bieden om samen te sporten. Met zes padelbanen is locatie Feijenoord de grootste club van Rotterdam.

Lezen (Padelclub Rotterdam)
bhDeKuip02_Web.jpeg

De Kuip

Het op één na grootste voetbalstadion van Nederland en thuisbasis van voetbalclub Feyenoord. Tijdens een thuiswedstrijd zijn 47.500 Rotterdammers hier te vinden. Ookwel bekend als Stadion Feijenoord.

Lezen (De Kuip)
240501-BC-ParkDeTweeHeuvels-040_Web.jpeg

Skatepark

In Park de Twee Heuvels staat een skatebaan. Hier kun je met skates, een step of skateboard allerlei trucs oefen, samen óf met je vrieden en andere skaters.

Lezen (Skatepark)