Ga naar content (Ga naar content)

28-01-25

Atlas krijgt omgevingsvergunning voor fase 1 

 De gemeente Rotterdam heeft de omgevingsvergunning voor de eerste fase van Atlas verleend. Atlas wordt een nieuw woonwijkje aan de Colosseumweg. Met deze vergunning kan gestart worden met de bouw van blok C. 

Atlas komt te liggen tussen het Vredesplein, de Colosseumweg en het Varkenoordseviaduct. Het bestaat uit drie blokken: A, B en C. Als eerste wordt blok C gebouwd. Daar komen 135 woningen, waarvan 80 sociale huur, maatschappelijke en commerciële ruimten. 

Atlas vormt straks een thuis voor verschillende doelgroepen, van senioren tot starters en van alleenstaanden tot gezinnen. Ook vormt zij later de verbinding tussen de wijk Hillesluis en de toekomstige wijk Waterkant. Atlas is onderdeel van Rotterdams tij.

Op de hoogte blijven over de verkoop en verhuur van Atlas? Meld u dan aan voor de nieuwsbrief op www.woneninatlas.nl.

In het najaar 2024 is het bestemmingsplan voor dit gebied onherroepelijk geworden. Op 31 december 2024 is de omgevingsvergunning voor fase 1 (blok C) verleend aan OCRT. En ligt ter inzage tot en met dinsdag 11 februari 2025. 

OCRT (een samenwerking tussen Heijmans Vastgoed & AM) werkt samen met Stichting Gebiedsontwikkeling aan de Maas (StiGaM) en de gemeente Rotterdam aan een hoogwaardige leefomgeving die bijdraagt aan de plannen van Rotterdams Tij.

Neem voor informatie contact op met Luc Jansen Venneboer, projectontwikkelaar OCRT, info@woneninatlas.nl.

Lees meer...

Kolenbezorger_krijgt_drinken_collectieAryGroeneveld_NL-RtSA_4121_6459-01.jpg

Hoe het was: de kolenboer

In Feijenoord en IJsselmonde wordt veel gebouwd en opgeknapt. Maar wat zat hier vroeger eigenlij...

Lezen (Hoe het was: de kolenboer)
WHSP8939_Web.jpeg

Natuurlijk! Stadionpark.

De stad uit voor natuur? Dat is niet nodig. Ga met ons mee op ontdekkingstocht door Stadionpark!

Lezen (Natuurlijk! Stadionpark.)
250401-BC-Colosseumweg-024_Instagram.jpeg

Verlengde Colosseum open!

De verlengde Colosseumweg is open! In de vroege ochtend zijn er nog verbaasde blikken, maar al s...

Lezen (Verlengde Colosseum open!)
Beroepentuin.jpg

Beroepentuin: ‘Banen waar je een goede boterham mee verdient’

De Beroepentuin bloeit en groeit! Minister Carola Schouten kwam daarom maandag 20 februari op be...

Lezen (Beroepentuin: ‘Banen waar je een goede boterham mee verdient’)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven