Ga naar content (Ga naar content)

28-01-25

Atlas krijgt omgevingsvergunning voor fase 1 

 De gemeente Rotterdam heeft de omgevingsvergunning voor de eerste fase van Atlas verleend. Atlas wordt een nieuw woonwijkje aan de Colosseumweg. Met deze vergunning kan gestart worden met de bouw van blok C. 

Atlas komt te liggen tussen het Vredesplein, de Colosseumweg en het Varkenoordseviaduct. Het bestaat uit drie blokken: A, B en C. Als eerste wordt blok C gebouwd. Daar komen 135 woningen, waarvan 80 sociale huur, maatschappelijke en commerciële ruimten. 

Atlas vormt straks een thuis voor verschillende doelgroepen, van senioren tot starters en van alleenstaanden tot gezinnen. Ook vormt zij later de verbinding tussen de wijk Hillesluis en de toekomstige wijk Waterkant. Atlas is onderdeel van Rotterdams tij.

Op de hoogte blijven over de verkoop en verhuur van Atlas? Meld u dan aan voor de nieuwsbrief op www.woneninatlas.nl.

In het najaar 2024 is het bestemmingsplan voor dit gebied onherroepelijk geworden. Op 31 december 2024 is de omgevingsvergunning voor fase 1 (blok C) verleend aan OCRT. En ligt ter inzage tot en met dinsdag 11 februari 2025. 

OCRT (een samenwerking tussen Heijmans Vastgoed & AM) werkt samen met Stichting Gebiedsontwikkeling aan de Maas (StiGaM) en de gemeente Rotterdam aan een hoogwaardige leefomgeving die bijdraagt aan de plannen van Rotterdams Tij.

Neem voor informatie contact op met Luc Jansen Venneboer, projectontwikkelaar OCRT, info@woneninatlas.nl.

Lees meer...

Scherm-afbeelding_2025-06-30_om_09.41.00.png

Stadionpark is optimaal voor waterdiertjes

In de nieuwste aflevering van Natuurlijk! Stadionpark trekken we eropuit met natuurliefhebber Sh...

Lezen (Stadionpark is optimaal voor waterdiertjes)
WHSP0400_Web.jpeg

Inloopbijeenkomst Station Rotterdam Stadionpark op 24 februari

Het huidige treinstation bij De Kuip wordt nu alleen gebruikt bij wedstrijden. Dat gaat verander...

Lezen (Inloopbijeenkomst Station Rotterdam Stadionpark op 24 februari)
Stadsarchief_Rotterdam_duivenplatje_Foto_Ary_Groeneveld.jpg

Hoe het was

In Feijenoord en IJsselmonde wordt veel gebouwd en opgeknapt. Maar wat zat hier vroeger eigenlij...

Lezen (Hoe het was)
bhSpeeltoestellen-Stadionpark04.jpg

Doe je work-out in de buitenlucht

Op de Sportcampus in Stadionpark staan sinds kort sport- en fitnesstoestellen in de buitenlucht....

Lezen (Doe je work-out in de buitenlucht)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven