Ga naar content (Ga naar content)

30-05-24

Gouden Piramide nominatie voor het Eiland

Weer maakt het Eiland van Brienenoord kans op een prijs. De nominatie voor de Gouden Piramide is in ieder geval al binnen. Het Eiland wist al eerder prijzen in de wacht te slepen, waaronder de Gulden Feniks, voor het dichterbij brengen van stadsbewoners en natuur.  De Gouden Piramide is een tweejaarlijkse rijksprijs voor inspirerend opdrachtgeverschap. Het Eiland is genomineerd vanwege de creatieve, deskundige en bevlogen manier waarop is gewerkt en daarmee een optimaal resultaat heeft behaald. 

Aan Laurence Peels, projectmanager van het Eiland, de vraag hoe zij dit voor elkaar heeft gekregen.  ‘Het was natuurlijk al een prachtige opdracht om het Eiland te mogen renoveren. Daar hebben we naast bevlogen collega’s, ook creatieve partners bijgehaald. Dat is enorm inspirerend en heeft gezorgd voor veel positieve energie.’

Misschien sleept het eiland in oktober dus weer een prijs in de wacht. Kijkt het team daar nog van op?  Laurence lachend: ‘Het is een mooi schouderklopje. De professionele buitenwereld waardeert hiermee de natuurlijke inrichting van het Eiland en onze rol als opdrachtgever. Het Eiland is intussen een populaire plek geworden, een gaaf stuk natuur midden in de stad. Dat komt dus onder andere door die goede samenwerking met al die gemotiveerde collega’s en partijen. Ja, daar ben ik echt trots op.’

Lees meer...

bhRemake_Society09_Web.jpeg

Tweede leven voor textiel en nieuwe kansen medewerkers

Naaimachines snorren ritmisch door, afgedankte bedrijfsbodywarmers worden omgetoverd in tasjes. ...

Lezen (Tweede leven voor textiel en nieuwe kansen medewerkers)
Stadsarchief_Boogjes.jpg

Hoe het was: Hoe Stroomkoning op Zuid kwam

Wat zat hier vroeger eigenlijk? Wat deden de mensen voor werk? Hoe leefden ze?

Lezen (Hoe het was: Hoe Stroomkoning op Zuid kwam)
bhEilandvanBrienenoord02_Web.jpeg

Ene nominatie na andere voor Eiland van Brienenoord

Het Eiland van Brienenoord blijft onverminderd in de spotlights staan van verkiezingen en awards...

Lezen (Ene nominatie na andere voor Eiland van Brienenoord)
bhRoseknoopDagvdBouw01.jpg

Succesvolle open dag bouwplaats Roseknoop

‘Zo, dat is een vette machine!’ Zaterdag 17 juni was het Dag van de Bouw. Bezoekers keken op...

Lezen (Succesvolle open dag bouwplaats Roseknoop)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven