Ga naar content (Ga naar content)

05-06-23

Open Dag bouwplaats Roseknoop

 

Ronkende graafmachines, hoge hijskranen, joekels van buizen, diepe kuilen en vooral héél veel zand. Wat gebeurt er nou eigenlijk allemaal achter die hekken? Op zaterdag 17 juni is het open dag op de bouwplaats van de Roseknoop. Trek je stevige schoenen aan en kom van 11.00 tot 15.00 uur langs!

De bouwplaats van de Roseknoop is in totaal 73.520 m2, zo’n 10 voetbalvelden. Best groot dus! Op de Dag van de Bouw is er van alles te doen op en rond de bouwplaats. Ontdek waar al die verschillende machines, kabels en leidingen voor zijn, bekijk hoe de dijk loopt en stel al je vragen aan het team in de bouwkeet. Ook kan je een kijkje bij de buren, het woonproject Imagine. Hou komende weken de social media in de gaten voor het programma en meer activiteiten.

Lees meer...

bhMasterplanFeyenoordCity07.jpg

Grote interesse Rotterdammers masterplan Feyenoord City 2.0

Kan je nog wel parkeren bij het stadion? Wordt er gebouwd in het Varkenoordsepark? Zijn de nieuw...

Lezen (Grote interesse Rotterdammers masterplan Feyenoord City 2.0)
Impressie_woningbouw_Sportcampus_HighRes.jpeg

Woningbouw sportcampus

Ontwikkeling sportcampus in co-creatie. De gemeente is deze week via een aanbesteding gestart me...

Lezen (Woningbouw sportcampus)
Ontdek_3.jpg

Onvergetelijke zondag op het Varkenoordseviaduct

De stralende zon, de vrolijke klanken van gelach en muziek, de geur van het heerlijke eten van o...

Lezen (Onvergetelijke zondag op het Varkenoordseviaduct)
Scherm-afbeelding_2026-01-14_om_12.27.13.png

Stadionpark. Door de ogen van Sander Geenen

In deze speciale, vierde aflevering blikken we terug op 2025 en kijken we met programmamanager S...

Lezen (Stadionpark. Door de ogen van Sander Geenen)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven