Ga naar content (Ga naar content)

05-06-23

Open Dag bouwplaats Roseknoop

 

Ronkende graafmachines, hoge hijskranen, joekels van buizen, diepe kuilen en vooral héél veel zand. Wat gebeurt er nou eigenlijk allemaal achter die hekken? Op zaterdag 17 juni is het open dag op de bouwplaats van de Roseknoop. Trek je stevige schoenen aan en kom van 11.00 tot 15.00 uur langs!

De bouwplaats van de Roseknoop is in totaal 73.520 m2, zo’n 10 voetbalvelden. Best groot dus! Op de Dag van de Bouw is er van alles te doen op en rond de bouwplaats. Ontdek waar al die verschillende machines, kabels en leidingen voor zijn, bekijk hoe de dijk loopt en stel al je vragen aan het team in de bouwkeet. Ook kan je een kijkje bij de buren, het woonproject Imagine. Hou komende weken de social media in de gaten voor het programma en meer activiteiten.

Lees meer...

Schermafbeelding_2023-02-15_om_12.59.28.png

Inloop- en informatieavond Feyenoord City

Maandag 20 februari is er van 18.30 - 21.00u een inloop- en informatieavond over de ontwikkeling...

Lezen (Inloop- en informatieavond Feyenoord City)
bhMarcelVerhoef01.jpg

Fietsroute IJsselmonde: duik de geschiedenis in

Wist je dat er een echt kasteel stond in IJsselmonde? En de bouw van de Van Brienenoordbrug in d...

Lezen (Fietsroute IJsselmonde: duik de geschiedenis in)
Orange_Architects-Colosseumplot-Colosseumweg_kopie.png

Nieuwbouw Colosseum en Mallegat: klaar voor de start!

Afgelopen week zijn de bestemmingsplannen in de raad vastgesteld voor de woningbouw aan de Colos...

Lezen (Nieuwbouw Colosseum en Mallegat: klaar voor de start!)
240414-BC-Marathon-013.jpg

Marathon Rotterdam door Stadionpark

Kippenvelmomenten tijdens de 43e editie van de Marathon Rotterdam. Maar liefst 17.000 hardlopers...

Lezen (Marathon Rotterdam door Stadionpark)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven