Ga naar content (Ga naar content)

02-05-22

De Stichting Gebiedsontwikkeling aan de Maas (StiGam) gaat – ook na het besluit van BVO Feyenoord om de plannen voor een nieuw stadion voorlopig te parkeren – door met de planontwikkeling voor het gebied Feyenoord City.

Dit gebeurt uiteraard in nauwe samenwerking met de gemeente Rotterdam. Samen beraden we ons hoe we verder gaan en hoe we het besluit van Feyenoord precies moeten interpreteren. Wat betekent dit voor de gebiedsontwikkeling, voor de procedures en voor de financiering? De plannen voor Mallegat, de Rosestraat en de Colosseumweg liggen op schema. De ontwerpschetsen voor 1.000 nieuwe woningen zijn nagenoeg klaar. StiGam verwacht binnenkort de eerste ideeën met betrekking tot de verdere planontwikkeling te kunnen delen.

Lees meer...

3-DSC_2057-Grote_klokjesbij-22.JPG

Duik in de wereld van de wilde bij

Bij bijen denk je waarschijnlijk aan zo’n houten korf. Dat zijn de bekende honingbijen, door i...

Lezen (Duik in de wereld van de wilde bij)
Ontdek_3.jpg

Onvergetelijke zondag op het Varkenoordseviaduct

De stralende zon, de vrolijke klanken van gelach en muziek, de geur van het heerlijke eten van o...

Lezen (Onvergetelijke zondag op het Varkenoordseviaduct)
Kolenbezorger_krijgt_drinken_collectieAryGroeneveld_NL-RtSA_4121_6459-01.jpg

Hoe het was: de kolenboer

In Feijenoord en IJsselmonde wordt veel gebouwd en opgeknapt. Maar wat zat hier vroeger eigenlij...

Lezen (Hoe het was: de kolenboer)
Scherm-afbeelding_2023-02-20_om_12.22.01.png

Stadionpark People

In deze aflevering van Stadionpark People, Sevde Yildirim. Sevde is directeur van Mosaic Art Stu...

Lezen (Stadionpark People)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven