Ga naar content (Ga naar content)

02-05-22

De Stichting Gebiedsontwikkeling aan de Maas (StiGam) gaat – ook na het besluit van BVO Feyenoord om de plannen voor een nieuw stadion voorlopig te parkeren – door met de planontwikkeling voor het gebied Feyenoord City.

Dit gebeurt uiteraard in nauwe samenwerking met de gemeente Rotterdam. Samen beraden we ons hoe we verder gaan en hoe we het besluit van Feyenoord precies moeten interpreteren. Wat betekent dit voor de gebiedsontwikkeling, voor de procedures en voor de financiering? De plannen voor Mallegat, de Rosestraat en de Colosseumweg liggen op schema. De ontwerpschetsen voor 1.000 nieuwe woningen zijn nagenoeg klaar. StiGam verwacht binnenkort de eerste ideeën met betrekking tot de verdere planontwikkeling te kunnen delen.

Lees meer...

Scherm-afbeelding_2023-02-20_om_12.22.01.png

Stadionpark People

In deze aflevering van Stadionpark People, Sevde Yildirim. Sevde is directeur van Mosaic Art Stu...

Lezen (Stadionpark People)
Natuurlijk_Stadionpark_1.png

Natuurlijk! Stadionpark.

De stad uit voor natuur? Dat is niet nodig. Ga met ons mee op ontdekkingstocht door Stadionpark!

Lezen (Natuurlijk! Stadionpark.)
250519-BC-MaartenHorstink-004_Web.jpeg

Hoera voor de Speelfabriek: CityLab010 steunt de coolste uitvindspeeltuin van Nederland!

De Speelfabriek is een speelwerkplaats waar kinderen zelf dingen kunnen maken en testen met cool...

Lezen (Hoera voor de Speelfabriek: CityLab010 steunt de coolste uitvindspeeltuin van Nederland!)
dmlsy_web_efgr.jpg

Sporthal schiet uit de grond, bouw OSC ligt op schema

Je ziet het bijna niet vanaf de weg, maar op het bouwterrein van het Onderwijs & Sport Cluster a...

Lezen (Sporthal schiet uit de grond, bouw OSC ligt op schema)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven