Ga naar content (Ga naar content)

02-05-22

De Stichting Gebiedsontwikkeling aan de Maas (StiGam) gaat – ook na het besluit van BVO Feyenoord om de plannen voor een nieuw stadion voorlopig te parkeren – door met de planontwikkeling voor het gebied Feyenoord City.

Dit gebeurt uiteraard in nauwe samenwerking met de gemeente Rotterdam. Samen beraden we ons hoe we verder gaan en hoe we het besluit van Feyenoord precies moeten interpreteren. Wat betekent dit voor de gebiedsontwikkeling, voor de procedures en voor de financiering? De plannen voor Mallegat, de Rosestraat en de Colosseumweg liggen op schema. De ontwerpschetsen voor 1.000 nieuwe woningen zijn nagenoeg klaar. StiGam verwacht binnenkort de eerste ideeën met betrekking tot de verdere planontwikkeling te kunnen delen.

Lees meer...

FC_Waterkant_Impressie_031-1-1024x576.jpg

Uitnodiging openbare vergadering Q-team Feyenoord City

Kom je ook vrijdag 15 december? Jouw komst is belangrijk, want het team is benieuwd naar jouw me...

Lezen (Uitnodiging openbare vergadering Q-team Feyenoord City)
01_Aerial_Ghosted_Bridge.jpg

Nieuwe wijk Waterkant stap dichterbij

Het college heeft op 9 december het stedenbouwkundig plan voor Waterkant vastgesteld. Daarmee ko...

Lezen (Nieuwe wijk Waterkant stap dichterbij)
osc_stadionpark_wzsyj_website_image_efgr_standard.jpg

Binnenkijken bij… het nieuwe schoolgebouw op de Sportcampus

Vanuit verschillende hoeken in Stadionpark kun je hem zien liggen: het nieuwe schoolgebouw van d...

Lezen (Binnenkijken bij… het nieuwe schoolgebouw op de Sportcampus)
bhKarlienStroeve08.jpg

Blije bewoners, De Buitenkans opgeleverd!

Het is zo ver: alle bewoners van De Buitenkans hebben de sleutel van hun nieuwe huis in IJsselmo...

Lezen (Blije bewoners, De Buitenkans opgeleverd!)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven