Ga naar content (Ga naar content)

27-01-23

Langs sportcomplex Olympia loopt als een groen lint de Buitendijk. Afgelopen jaar is de dijk aangepakt en onderdeel geworden van het Rondje Stadionpark. Dat heeft tot gevolg dat de dijk alleen voor fietsers, wandelaars, bestemmingsverkeer en hulpdiensten toegankelijk is. Daar moesten veel bezoekers van het sportcomplex aan wennen. Daarom hebben we gele borden, boomstammen en paaltjes geplaatst.  Zo wordt de Buitendijk echt die mooie, rustige, groene route tussen Olympia en Park De Twee Heuvels.

De verkeerstellingen aan de Sportlaan starten binnenkort. De beloofde SID (digitale smiley) is geplaatst en werkt vanaf deze week. Hardrijders krijgen een waarschuwende smiley te zien. De gesprekken met de bewoners van de Sportlaan in maart gaan zeker door. Daar horen zij in februari meer over.

Lees meer...

WHSP59908_Buitenkans.jpg

De Buitenkans ligt goed op stoom

De Buitenkans, het nieuwe woonwijkje aan de Dwarsdijk in IJsselmonde, krijgt steeds meer vorm. H...

Lezen (De Buitenkans ligt goed op stoom)
250323-BC-ParkDeTweeHeuvels-010_Web.jpeg

Bijzondere bewoners van Stadionpark: Bobbie en Jimmy de ezel

Trouwe bezoekers van Park De Twee Heuvels hebben de bijzondere verschijning al vaker gezien: Bob...

Lezen (Bijzondere bewoners van Stadionpark: Bobbie en Jimmy de ezel)
De_Kuip_-_OSC.png

Geluidsafspraken met stadion De Kuip

Onderdeel van het masterplan Feyenoord City 2.0 zijn de geluidsafspraken met stadion De Kuip. Wa...

Lezen (Geluidsafspraken met stadion De Kuip)
Natuurlijk_SP.jpg

Vogels kijken doe je met je oren

In de nieuwste aflevering van Natuurlijk! Stadionpark trekken we eropuit met vogelaar én muzika...

Lezen (Vogels kijken doe je met je oren)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven