Ga naar content (Ga naar content)

27-01-23

Langs sportcomplex Olympia loopt als een groen lint de Buitendijk. Afgelopen jaar is de dijk aangepakt en onderdeel geworden van het Rondje Stadionpark. Dat heeft tot gevolg dat de dijk alleen voor fietsers, wandelaars, bestemmingsverkeer en hulpdiensten toegankelijk is. Daar moesten veel bezoekers van het sportcomplex aan wennen. Daarom hebben we gele borden, boomstammen en paaltjes geplaatst.  Zo wordt de Buitendijk echt die mooie, rustige, groene route tussen Olympia en Park De Twee Heuvels.

De verkeerstellingen aan de Sportlaan starten binnenkort. De beloofde SID (digitale smiley) is geplaatst en werkt vanaf deze week. Hardrijders krijgen een waarschuwende smiley te zien. De gesprekken met de bewoners van de Sportlaan in maart gaan zeker door. Daar horen zij in februari meer over.

Lees meer...

Render_1.jpg

Groenplan voor Groene Scheggen

Naast sporten en wonen zorgt veel natuur en groen dadelijk voor prettig wonen op de Sportcampus....

Lezen (Groenplan voor Groene Scheggen)
Scherm-afbeelding_2025-06-30_om_09.41.00.png

Stadionpark is optimaal voor waterdiertjes

In de nieuwste aflevering van Natuurlijk! Stadionpark trekken we eropuit met natuurliefhebber Sh...

Lezen (Stadionpark is optimaal voor waterdiertjes)
240925-LeonVanDerVelden-LOWRES-009.JPG

Vertel mij…. wat is Rotterdams Tij?

Opeens golft er een nieuwe naam rond… Rotterdams Tij. Wat is dit eigenlijk en wat gaat er gebe...

Lezen (Vertel mij…. wat is Rotterdams Tij?)
WHSP4429.jpg

Rotterdam Architectuurprijs: Eiland van Brienenoord geliefd bij publiek en jury

‘Een onverwachte oase in de groene stad.’ Het Eiland van Brienenoord werd derde bij de publi...

Lezen (Rotterdam Architectuurprijs: Eiland van Brienenoord geliefd bij publiek en jury)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven