Ga naar content (Ga naar content)

22-12-23

Bomen de Laan op Zuid

De Laan op Zuid kleurt weer groener! Half november zijn de nieuwe bomen aangekomen. De bomen, esdoorns en platanen, komen uit de kwekerij. De bladeren die er nog aanzitten, vallen er komende tijd nog wel af. Even geduld tot het voorjaar dus, dan lopen ze weer uit.

Eind vorig jaar zijn de bomen op het achterste stuk van de Laan op Zuid weggehaald. Dat was nodig voor de werkzaamheden. Dat werk is nu klaar, en de nieuwe bomen kunnen erin. Eerst zijn de bomen aan de kant van de huizen geplant. Daarna volgen de bomen op de middenberm. Door de eerdere nachtvorst zijn de werkzaamheden uitgesteld. De bomen in de middenberm worden in de week van 4 en 11 december ’s nachts tussen 1.30 uur en 5.00 uur in de grond gezet.

Waarom werken in de nacht?
Boven de middenberm op de Laan op Zuid loopt de bovenleiding van de tram. Om de werkzaamheden veilig uit te kunnen voeren, mag hier geen elektrische spanning op staan. Dit kan alleen als de trams niet rijden, dus tussen 1.30 uur en 5.00 uur ’s nachts.

Lees meer...

image.jpeg

Hoe het was: De Speelwei

Wat zat hier vroeger eigenlijk? Wat deden de mensen voor werk? Hoe leefden ze?

Lezen (Hoe het was: De Speelwei)
150jr_NW_uitagenda_banner_748x238px_def.jpg

Vier 150 jaar Nieuwe Waterweg

Viering 150 jaar Vooruit Nieuwe Waterweg! in Stadionpark op 24 en 25 september.

Lezen (Vier 150 jaar Nieuwe Waterweg)
WHSP70994.jpg

Verplaatsing spooremplacement IJsselmonde stap dichterbij

De gemeente Rotterdam is in gesprek met het Havenbedrijf Rotterdam en het Rijk over de mogelijke...

Lezen (Verplaatsing spooremplacement IJsselmonde stap dichterbij)
WHSP84351s_Web.jpeg

Foto van de Week

Al een aantal maanden publiceert Stadionpark de foto van de week. Vanaf nu zit daar een prijsvra...

Lezen (Foto van de Week)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven