Ga naar content (Ga naar content)

06-09-24

Getijdenpark Feyenoord naar volgende fase

Goed groen nieuws! Onlangs heeft het college van B&W het plan voor de aanleg van het Getijdenpark Feyenoord goedgekeurd. Het getijdenpark sluit straks aan bij het Eiland van Brienenoord en loopt tot aan het Mallegatpark. 

‘Het Getijdenpark Feyenoord wordt maar liefst zo’n 20 voetbalvelden groot. Ruige natuur, wandel en fietsroutes, een lange vlonder en dat allemaal met elkaar verbonden. En hier zie je natuurlijk mooi de werking van eb en vloed.’ Kijk mee met wethouder Maarten Struijvenberg van Financiën en Grote projecten. 

Het Getijdenpark Feyenoord is een van de Stadsprojecten waarmee de gemeente de stad verder wil vergroenen. Een groot park voor mensen in de omgeving en andere bezoekers. De voorbereidingen starten naar verwachting later dit jaar.

Lees meer...

Impressie_woningbouw_Sportcampus_HighRes.jpeg

Woningbouw sportcampus

Ontwikkeling sportcampus in co-creatie. De gemeente is deze week via een aanbesteding gestart me...

Lezen (Woningbouw sportcampus)
bhmegatransportRotterdam01_Web.jpeg

‘Hoe groter, hoe moeilijker, hoe mooier!’

Wat rijdt daar nou voor een kolos in het holst van de nacht naar Rotterdam? Eind augustus werden...

Lezen (‘Hoe groter, hoe moeilijker, hoe mooier!’)
Plattegrond_Rotterdams_Tij__nieuwsbericht.png

Rotterdams Tij draagt met 4.750 woningen bij aan oplossing woningtekort

De nieuwe naam voor het gebied waar het nieuwe stadion aan de Maas gepland stond, is Rotterdams ...

Lezen (Rotterdams Tij draagt met 4.750 woningen bij aan oplossing woningtekort)
Schermafbeelding_2022-01-05_om_14.25.51.jpg

Toekomst Feyenoord City

In de afgelopen periode is duidelijk geworden dat tot aan de zomer van 2022 de Feyenoord-organis...

Lezen (Toekomst Feyenoord City)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven