Ga naar content (Ga naar content)

06-09-24

Getijdenpark Feyenoord naar volgende fase

Goed groen nieuws! Onlangs heeft het college van B&W het plan voor de aanleg van het Getijdenpark Feyenoord goedgekeurd. Het getijdenpark sluit straks aan bij het Eiland van Brienenoord en loopt tot aan het Mallegatpark. 

‘Het Getijdenpark Feyenoord wordt maar liefst zo’n 20 voetbalvelden groot. Ruige natuur, wandel en fietsroutes, een lange vlonder en dat allemaal met elkaar verbonden. En hier zie je natuurlijk mooi de werking van eb en vloed.’ Kijk mee met wethouder Maarten Struijvenberg van Financiën en Grote projecten. 

Het Getijdenpark Feyenoord is een van de Stadsprojecten waarmee de gemeente de stad verder wil vergroenen. Een groot park voor mensen in de omgeving en andere bezoekers. De voorbereidingen starten naar verwachting later dit jaar.

Lees meer...

WHSP44021.jpg

Toegang parkeergarage Colosseumweg onder de loep

De gemeente deed onderzoek naar de mogelijkheden voor een andere toegang en ging met bewoners en...

Lezen (Toegang parkeergarage Colosseumweg onder de loep)
RSCW_Recap_22_ALL_12_van_194.JPG

Street culture hoofdstad Rotterdam viert feest

Rotterdam is dé street culture stad van Nederland. En in september wordt dat uitgebreid gevierd...

Lezen (Street culture hoofdstad Rotterdam viert feest)
Scherm-afbeelding_2023-02-20_om_12.22.01.png

Stadionpark People

In deze aflevering van Stadionpark People, Sevde Yildirim. Sevde is directeur van Mosaic Art Stu...

Lezen (Stadionpark People)
bhMasterplanFeyenoordCity07.jpg

Grote interesse Rotterdammers masterplan Feyenoord City 2.0

Kan je nog wel parkeren bij het stadion? Wordt er gebouwd in het Varkenoordsepark? Zijn de nieuw...

Lezen (Grote interesse Rotterdammers masterplan Feyenoord City 2.0)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven