Ga naar content (Ga naar content)

04-01-22

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun gemak op het Eiland van Brienenoord.

Deze jonge meiden zijn een jaar oud en komen uit de eigen kudde die hier, voor de renovatie van het eiland, rondliepen. Ze wonen vooral aan de oostzijde van het eiland en doen niemand kwaad. Er zijn wildroosters aangebracht zodat ze niet kunnen verdwalen of kunnen gaan shoppen op Zuidplein.

 

De media waren ook blij verrast met komst van de drie langharige meiden. Het AD, de Telegraaf en Rijnmond hebben uitgebreid kennis met ze gemaakt en gingen in gesprek met boswachter Alice Troost. Die bevlogen verhalen vertelt over ‘onze’ meiden. Of kijk naar dit leuke filmpje over de eerste stappen die de meiden op het eiland zetten. 

 

Lees meer...

20221106_TeamV_Mallegat_Epoch_copyrightWAX_lowres.jpg

Drukbezochte inloopavond Mallegat

Een wandelsteiger, een bakker of een buurthuis. Aan de rand van het Mallegatpark – onderdeel v...

Lezen (Drukbezochte inloopavond Mallegat)
Dura_Sportcampus_illu_1_v.2_RGB_1_1.jpg

Dura Vermeer bouwt eerste woningen Sportcampus

Op het voormalige trainingscomplex Varkenoord komt een nieuw, parkachtige woonwijk met ruim 800 ...

Lezen (Dura Vermeer bouwt eerste woningen Sportcampus)
bhopeningLaanopZuid33.jpg

Focus op 2e Rosestraat

De volgende fase in de renovatie Roseknoop breekt aan. Bomen, nieuwe fiets- en voetpaden en inkl...

Lezen (Focus op 2e Rosestraat)
Schermafbeelding_2022-01-05_om_14.01.14.jpg

Pandje maakt ruimte

Het pandje aan de Dwarsdijk 200 aan de rand van Park De Twee Heuvels is gesloopt.

Lezen (Pandje maakt ruimte)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomen. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven