Ga naar content (Ga naar content)

04-01-22

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun gemak op het Eiland van Brienenoord.

Deze jonge meiden zijn een jaar oud en komen uit de eigen kudde die hier, voor de renovatie van het eiland, rondliepen. Ze wonen vooral aan de oostzijde van het eiland en doen niemand kwaad. Er zijn wildroosters aangebracht zodat ze niet kunnen verdwalen of kunnen gaan shoppen op Zuidplein.

 

De media waren ook blij verrast met komst van de drie langharige meiden. Het AD, de Telegraaf en Rijnmond hebben uitgebreid kennis met ze gemaakt en gingen in gesprek met boswachter Alice Troost. Die bevlogen verhalen vertelt over ‘onze’ meiden. Of kijk naar dit leuke filmpje over de eerste stappen die de meiden op het eiland zetten. 

 

Lees meer...

Image2.jpg

Werkzaamheden Stadionlaan en Buitendijk

Er wordt gewerkt aan de herinrichting van de Stadionlaan en het aanleggen van het Rondje Stadion...

Lezen (Werkzaamheden Stadionlaan en Buitendijk)
240730-BC-EilandBrienenoord-HIRES-027.jpeg

Spring erin - stukje voor stukje!

Maak je hoofd even leeg met deze fotopuzzel van een verfrissende duik bij het Eila...

Lezen (Spring erin - stukje voor stukje!)
Scholen_sportcampus_2.png

Bouw scholencomplex Sportcampus deze zomer van start

Op het voormalige, legendarische trainingscomplex Varkenoord komen twee middelbare scholen en ee...

Lezen (Bouw scholencomplex Sportcampus deze zomer van start)
dmlsy_web_efgr.jpg

Sporthal schiet uit de grond, bouw OSC ligt op schema

Je ziet het bijna niet vanaf de weg, maar op het bouwterrein van het Onderwijs & Sport Cluster a...

Lezen (Sporthal schiet uit de grond, bouw OSC ligt op schema)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven