Ga naar content (Ga naar content)

04-01-22

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun gemak op het Eiland van Brienenoord.

Deze jonge meiden zijn een jaar oud en komen uit de eigen kudde die hier, voor de renovatie van het eiland, rondliepen. Ze wonen vooral aan de oostzijde van het eiland en doen niemand kwaad. Er zijn wildroosters aangebracht zodat ze niet kunnen verdwalen of kunnen gaan shoppen op Zuidplein.

 

De media waren ook blij verrast met komst van de drie langharige meiden. Het AD, de Telegraaf en Rijnmond hebben uitgebreid kennis met ze gemaakt en gingen in gesprek met boswachter Alice Troost. Die bevlogen verhalen vertelt over ‘onze’ meiden. Of kijk naar dit leuke filmpje over de eerste stappen die de meiden op het eiland zetten. 

 

Lees meer...

Schermafbeelding_2022-05-30_om_14.12.04.png

Nieuwe website Stadionpark online

Het werd er tijd voor. Een nieuwe website voor gebiedsontwikkeling Stadionpark.

Lezen (Nieuwe website Stadionpark online)
bhopeningdeKoepels25.jpg

De Koepels in het Mallegatpark: street culture en urban sports voor iedereen

Op vrijdag 15 en zaterdag 16 maart werden De Koepels heropend als Street Culture Campus van Rott...

Lezen (De Koepels in het Mallegatpark: street culture en urban sports voor iedereen)
WHSP44071_shunter_lage_res.jpg

Bedrijf Alstom vestigt zich op De Laagjes

Het Franse bedrijf Alstom vestigt zich vanaf september 2024 op bedrijventerrein De Laagjes. Werk...

Lezen (Bedrijf Alstom vestigt zich op De Laagjes)
20240606_153744.jpg

Renovatie Roseknoop: klaar voor de toekomst

Op 12 juli wordt de Roseknoop - na anderhalf jaar werkzaamheden – opgeleverd. De Roseknoop is ...

Lezen (Renovatie Roseknoop: klaar voor de toekomst)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven