Ga naar content (Ga naar content)

04-01-22

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun gemak op het Eiland van Brienenoord.

Deze jonge meiden zijn een jaar oud en komen uit de eigen kudde die hier, voor de renovatie van het eiland, rondliepen. Ze wonen vooral aan de oostzijde van het eiland en doen niemand kwaad. Er zijn wildroosters aangebracht zodat ze niet kunnen verdwalen of kunnen gaan shoppen op Zuidplein.

 

De media waren ook blij verrast met komst van de drie langharige meiden. Het AD, de Telegraaf en Rijnmond hebben uitgebreid kennis met ze gemaakt en gingen in gesprek met boswachter Alice Troost. Die bevlogen verhalen vertelt over ‘onze’ meiden. Of kijk naar dit leuke filmpje over de eerste stappen die de meiden op het eiland zetten. 

 

Lees meer...

Atlas.png

Atlas: ‘Een groene stadswijk om doorheen te dwalen’

Zie je het al voor je? Straks wandel je vanaf het Vredesplein via straatjes en binnentuinen onts...

Lezen (Atlas: ‘Een groene stadswijk om doorheen te dwalen’)
De_Beverwaard_NL-RtSA_4232_1983-4511.jpg

De Bever in de Beverwaard

Stadionpark ligt deels in Feijenoord en deels in IJsselmonde en heeft hart voor wat er speelt in...

Lezen (De Bever in de Beverwaard)
WHSP35434.jpg

Renovatie Roseknoop

Begin januari 2023 start de renovatie van de Roseknoop, onderdeel van Stadionpark. Het kruispunt...

Lezen (Renovatie Roseknoop)
WHSP0229_Web.jpeg

Bijzondere bewoners Stadionpark: Richard en zijn ara’s Dex en Kyra

Zoef…! Wat vliegt daar nou voor een bont gezelschap? Als je in Park De Twee Heuvels komt, ben ...

Lezen (Bijzondere bewoners Stadionpark: Richard en zijn ara’s Dex en Kyra)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven