Ga naar content (Ga naar content)

23-10-23

Roseknoop vanuit de lucht

Wat gebeurde er afgelopen maand op de bouwplaats? Bekijk de Roseknoop vanuit de lucht! Met een belangrijke mijlpaal: de opening van de Laan op Zuid en het Varkenoordseviaduct. Ook goed te zien: de voorbelasting. 

Sinds 2 oktober stroomt het verkeer weer lekker door over de belangrijke verkeersader op Rotterdam-Zuid. Een maand eerder dan gepland gingen de hekken open.


Zandberg
Op de 2e Rosestraat ligt zoals je misschien al hebt gezien, een grote berg zand. Ook vanuit de lucht goed te zien. Het extra zand is de voorbelasting, die zorgt ervoor dat de grond inklinkt en stevig genoeg wordt om op te bouwen. Om te voorkomen dat het zand te veel gaat stuiven in de herfstwind, is spuitgras aangebracht. Een speciaal goedje met een groene kleur dat het zand op z’n plek houdt.

Op de delen waar de grond niet hoeft in te klinken, leggen de bouwvakkers komende tijd banden aan voor de stoep en het fietspad. 

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Lees meer...

Naamloos-54.png

Nieuw festival Alle Tijd: sprookjesachtig op vakantie in eigen stad

Vergeet hoe laat het is en laat de Rotterdamse drukte achter je. Op het festival Alle Tijd waan ...

Lezen (Nieuw festival Alle Tijd: sprookjesachtig op vakantie in eigen stad)
bhRoseknoopDagvdBouw01.jpg

Succesvolle open dag bouwplaats Roseknoop

‘Zo, dat is een vette machine!’ Zaterdag 17 juni was het Dag van de Bouw. Bezoekers keken op...

Lezen (Succesvolle open dag bouwplaats Roseknoop)
Plattegrond_Rotterdams_Tij__nieuwsbericht.png

Rotterdams Tij draagt met 4.750 woningen bij aan oplossing woningtekort

De nieuwe naam voor het gebied waar het nieuwe stadion aan de Maas gepland stond, is Rotterdams ...

Lezen (Rotterdams Tij draagt met 4.750 woningen bij aan oplossing woningtekort)
Image2.jpg

Werkzaamheden Stadionlaan en Buitendijk

Er wordt gewerkt aan de herinrichting van de Stadionlaan en het aanleggen van het Rondje Stadion...

Lezen (Werkzaamheden Stadionlaan en Buitendijk)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven