Ga naar content (Ga naar content)

26-01-23

Meet Cassidy en Jada! Deze twee influencers van Zuid zijn al jaren beste vriendinnen en gaan op ontdekkingstocht in Stadionpark. Samen maken ze de podcast STATT (Sippin’ Tea At The Table) waarin ze dingen bespreken die hen bezig houden in hun dagelijks leven.

De dames zijn opgegroeid rondom de Beijerlandselaan. Dat betekent dat de ontwikkelingen in Stadionpark, de grootste gebiedsontwikkeling van onze stad, zich vlak langs de rand van hun wijk afspelen.

Ondanks het feit dat ze de borden met informatie over bouwwerkzaamheden wel zien en weten dat er iets gaande is merken ze dat ze er eigenlijk minder over weten dan zou moeten. Daarom gaan ze de komende tijd vloggend door het gebied om zo zelf te zien wat er gebeurt en meteen ook hun volgers mee te nemen op ontdekkingstocht in Stadionpark.

Lees meer...

250304-BC-Helai-005_Web.jpeg

Restaurant Helai: Afghaans dineren voor iedereen

Op een plek met misschien wel het mooiste uitzicht van Stadionpark, zit Afghaans restaurant Hela...

Lezen (Restaurant Helai: Afghaans dineren voor iedereen)
Schermafbeelding_2023-02-15_om_12.59.28.png

Inloop- en informatieavond Feyenoord City

Maandag 20 februari is er van 18.30 - 21.00u een inloop- en informatieavond over de ontwikkeling...

Lezen (Inloop- en informatieavond Feyenoord City)
WHSP124120s.jpeg

Bever terug op het eiland

Het symbool van IJsselmonde is weer terug. De bever! En wel op het Eiland van Brienenoord!

Lezen (Bever terug op het eiland)
20251220_103624.jpg

Muzikale wandeling Eiland van Brienenoord ‘Heel bijzonder om de natuur zo te beleven’

Een mistige winterochtend in Stadionpark… een groepje Rotterdamse natuurliefhebbers staat klaa...

Lezen (Muzikale wandeling Eiland van Brienenoord ‘Heel bijzonder om de natuur zo te beleven’)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven