Ga naar content (Ga naar content)

26-01-23

Het Franse bedrijf Alstom vestigt zich vanaf september 2023 op bedrijventerrein De Laagjes. Om precies te zijn komen ze in een nieuw te bouwen loods achter Renewi op de plek van 3 treinsporen die overgenomen worden van ProRail.

Alstom nam in 2021 Shunter over. Een onderhouds- en revisiebedrijf van goederenlocomotieven en goederenwagons. Dit bedrijf zit al jaren op de 2e Rosestraat 10. Op die plek gaan woningen gebouwd worden. Er werd al enige tijd een goede nieuwe plek gezocht.

Er wordt een tijdelijke bouwweg aangelegd. Deze gaat over een groen veldje. Als het wintersteunpunt verhuisd is, kan er in 2025 een definitieve weg gemaakt worden. Op dat moment zal het veldje weer in oude staat terugkomen.

De bouwwerkzaamheden van de nieuwe loods duren van maart 2023 tot en met september 2024.

Lees meer...

whsp96975.jpeg

Nieuwe Zuiddiepjebrug

Nog eventjes en je kunt over de nieuwe Zuiddiepjebrug naar het Eiland van Brienenoord toe.

Lezen (Nieuwe Zuiddiepjebrug)
240730-BC-EilandBrienenoord-HIRES-027.jpeg

Spring erin - stukje voor stukje!

Maak je hoofd even leeg met deze fotopuzzel van een verfrissende duik bij het Eila...

Lezen (Spring erin - stukje voor stukje!)
Naamloos-51.png

Nieuwe station Stadionpark: wensen van bewoners

Wat hebben schaafijs, koffie en treinen met elkaar te maken? Afgelopen maand kwamen ze samen in ...

Lezen (Nieuwe station Stadionpark: wensen van bewoners)
Orange_Architects-Colosseumplot-Varkenoordseviaduct_Instagram.png

Atlas: nieuwe naam woningbouw Colosseumweg

De nieuwbouw langs de Colosseumweg bij het Vredesplein heeft een nieuwe naam: Atlas. Met als ond...

Lezen (Atlas: nieuwe naam woningbouw Colosseumweg)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven