Ga naar content (Ga naar content)

26-01-23

Het Franse bedrijf Alstom vestigt zich vanaf september 2023 op bedrijventerrein De Laagjes. Om precies te zijn komen ze in een nieuw te bouwen loods achter Renewi op de plek van 3 treinsporen die overgenomen worden van ProRail.

Alstom nam in 2021 Shunter over. Een onderhouds- en revisiebedrijf van goederenlocomotieven en goederenwagons. Dit bedrijf zit al jaren op de 2e Rosestraat 10. Op die plek gaan woningen gebouwd worden. Er werd al enige tijd een goede nieuwe plek gezocht.

Er wordt een tijdelijke bouwweg aangelegd. Deze gaat over een groen veldje. Als het wintersteunpunt verhuisd is, kan er in 2025 een definitieve weg gemaakt worden. Op dat moment zal het veldje weer in oude staat terugkomen.

De bouwwerkzaamheden van de nieuwe loods duren van maart 2023 tot en met september 2024.

Lees meer...

Stadionpark_nieuwsbrief-58.png

De nacht is óók de stad

Er gonst iets in Stadionpark… in dit nieuwe stuk stad gaat het over wonen, werken, natuur, ler...

Lezen (De nacht is óók de stad)
1_1.JPG

'Zwemt dat hier, joh?'

Kom 21 mei op World Fish Migration Day voor een rondleiding naar het Eiland van Brienenoord.

Lezen ('Zwemt dat hier, joh?')
Schotse_Hooglanders_uitladen_3.jpg

Jonge meiden op het eiland

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun...

Lezen (Jonge meiden op het eiland)
250718_Perron_14_-_Natuurlijk_Stadionpark_8_V4.00_05_32_22.Still015.jpg

Koken met berenklauw en brandnetels

Wist je dat je midden in de stad wilde planten kunt plukken om mee te koken? Samen met vegetaris...

Lezen (Koken met berenklauw en brandnetels)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven