Ga naar content (Ga naar content)

26-01-23

Het Franse bedrijf Alstom vestigt zich vanaf september 2023 op bedrijventerrein De Laagjes. Om precies te zijn komen ze in een nieuw te bouwen loods achter Renewi op de plek van 3 treinsporen die overgenomen worden van ProRail.

Alstom nam in 2021 Shunter over. Een onderhouds- en revisiebedrijf van goederenlocomotieven en goederenwagons. Dit bedrijf zit al jaren op de 2e Rosestraat 10. Op die plek gaan woningen gebouwd worden. Er werd al enige tijd een goede nieuwe plek gezocht.

Er wordt een tijdelijke bouwweg aangelegd. Deze gaat over een groen veldje. Als het wintersteunpunt verhuisd is, kan er in 2025 een definitieve weg gemaakt worden. Op dat moment zal het veldje weer in oude staat terugkomen.

De bouwwerkzaamheden van de nieuwe loods duren van maart 2023 tot en met september 2024.

Lees meer...

Terugblik_2022.png

Terugblik op een bewogen 2022

Terugblik op een bewogen 2022.

Lezen (Terugblik op een bewogen 2022)
240501-BC-ParkDeTweeHeuvels-036.jpg

Magisch plek voor al je avonturen

Rotsblokken bespringen in het woelige water, kijk uit voor krokodillen! In het hoge weelderige g...

Lezen (Magisch plek voor al je avonturen)
Ontwerp_zonder_titel-9.png

Een jaar Renovatie Roseknoop

De renovatie van de Roseknoop is een jaar bezig. Kijk vanuit de lucht naar de werkzaamheden.

Lezen (Een jaar Renovatie Roseknoop)
bhlessenaarstormvloed13.jpg

Lessenaar over de Stormvloed 1916 op Rotterdam-Zuid

Op 12 december is de lessenaar Stormvloed 1916 in gebruik genomen. ‘Een vergeten ramp, die is ...

Lezen (Lessenaar over de Stormvloed 1916 op Rotterdam-Zuid)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven