Ga naar content (Ga naar content)

16-09-21

Je wilt het geloven of niet maar op het Cor Kieboomplein bij de Veranda zijn twee bevers gesignaleerd. Min of meer bij Pathé voor de deur. Twee niet te missen houten bevers!

Vorige week zijn ze onthuld. Beeldhouwer Anton Klijnsmit, projectmanager Ronald Wagter en de Verandabewoonsters Marja en Wilma de Jong hielpen er een handje bij. Marcel Verhoef, gebiedscommissielid IJsselmonde, hield een prachtig verhaal over het symbool van de bever in het wapen van IJsselmonde.

De bevers zijn een aanvulling op de voltooiing van de vergroening en het verkeersveiliger maken van de Veranda.

Lees meer...

Schermafbeelding_2022-03-15_om_14.05.33.png

Stadionpark People

Stijn van Leeuwen is de initiatiefnemer van het Ondernemershuis op Zuid. Zo'n 5000m2 werkvloer a...

Lezen (Stadionpark People)
DSC4337.jpg

Marathon-koorts breekt los

De Marathon-koorts breekt langzaam los! Op zondag 16 april, verschijnen 17.000 lopers aan de sta...

Lezen (Marathon-koorts breekt los)
bhBeversCorKieboomplein05.jpg

Eindelijk een bever in Rotterdam!

Het is een van de grootste knaagdieren van Europa: de bever. Vorig jaar is er voor het eerst in ...

Lezen (Eindelijk een bever in Rotterdam!)
Natuurlijk_Stadionpark_1.png

Natuurlijk! Stadionpark.

De stad uit voor natuur? Dat is niet nodig. Ga met ons mee op ontdekkingstocht door Stadionpark!

Lezen (Natuurlijk! Stadionpark.)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven