Ga naar content (Ga naar content)

30-11-22

Er zijn steenmarters gezien op de Sportcampus. Dat is geweldig nieuws, want dat betekent dat zij hun weg naar dit gebied hebben gevonden. Alleen zorgt de bomenkap langs de Coen Moulijnweg en op het bouwterrein ervoor dat een deel van hun leefgebied wordt verstoord. Daarom hebben we een nieuwe route voor hen aangelegd, zodat hij alle ruimte krijgt de rest van de Sportcampus te ontdekken.

Samen met de Bomenridders en de ecoloog is het rooien van de bomen en de aanleg van de nieuwe route voor de steenmarter goed afgestemd. Er komen veel meer bomen terug in de wijk, op plekken waar ze groot en oud kunnen worden.

Lees meer...

Plattegrond_Rotterdams_Tij__nieuwsbericht.png

Rotterdams Tij draagt met 4.750 woningen bij aan oplossing woningtekort

De nieuwe naam voor het gebied waar het nieuwe stadion aan de Maas gepland stond, is Rotterdams ...

Lezen (Rotterdams Tij draagt met 4.750 woningen bij aan oplossing woningtekort)
Roseknoop.jpeg

Werk Roseknoop ligt op schema

Het eerste half jaar van de renovatie Roseknoop zit erop. Hoe kijkt projectmanager Ronald Wagter...

Lezen (Werk Roseknoop ligt op schema)
DSC6534.jpg

Stoere (klim) Rotsen

In de Sportcampus in Stadionpark is op vrijdag 20 mei een uniek kunst- en klimobject officieel g...

Lezen (Stoere (klim) Rotsen)
Schermafbeelding_2022-01-05_om_14.01.14.jpg

Pandje maakt ruimte

Het pandje aan de Dwarsdijk 200 aan de rand van Park De Twee Heuvels is gesloopt.

Lezen (Pandje maakt ruimte)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomen. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven