Ga naar content (Ga naar content)

30-11-22

Er zijn steenmarters gezien op de Sportcampus. Dat is geweldig nieuws, want dat betekent dat zij hun weg naar dit gebied hebben gevonden. Alleen zorgt de bomenkap langs de Coen Moulijnweg en op het bouwterrein ervoor dat een deel van hun leefgebied wordt verstoord. Daarom hebben we een nieuwe route voor hen aangelegd, zodat hij alle ruimte krijgt de rest van de Sportcampus te ontdekken.

Samen met de Bomenridders en de ecoloog is het rooien van de bomen en de aanleg van de nieuwe route voor de steenmarter goed afgestemd. Er komen veel meer bomen terug in de wijk, op plekken waar ze groot en oud kunnen worden.

Lees meer...

251202-BC-Maasgebouw-LOWRES-073.JPG

Drukke inloopbijeenkomst met eerste plannen Stadiondriehoek

‘Een open, dynamisch stadsdeel waarin sport, onderwijs, wonen en groen elkaar versterken’, d...

Lezen (Drukke inloopbijeenkomst met eerste plannen Stadiondriehoek)
DSC2494.jpg

Presentatie reisgids Rondje

Op zondag 21 november presenteerde Buitenplaats Brienenoord de reisgids Rondje Stadionpark.

Lezen (Presentatie reisgids Rondje)
Bijeenkomst_getijdenpark_2.jpg

Eerste schetsen Getijdenpark

Bewoners en ondernemers hebben tijdens een inloopbijeenkomst in oktober de eerste schetsen voor ...

Lezen (Eerste schetsen Getijdenpark)
WHSP116535_Web.jpeg

Verbouwing parkeergarage Veranda

De parkeergarage Veranda (ingang Siem Heidenstraat 6) wordt verbouwd, dit is nodig zodat de gara...

Lezen (Verbouwing parkeergarage Veranda)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven