Ga naar content (Ga naar content)

30-11-22

Er zijn steenmarters gezien op de Sportcampus. Dat is geweldig nieuws, want dat betekent dat zij hun weg naar dit gebied hebben gevonden. Alleen zorgt de bomenkap langs de Coen Moulijnweg en op het bouwterrein ervoor dat een deel van hun leefgebied wordt verstoord. Daarom hebben we een nieuwe route voor hen aangelegd, zodat hij alle ruimte krijgt de rest van de Sportcampus te ontdekken.

Samen met de Bomenridders en de ecoloog is het rooien van de bomen en de aanleg van de nieuwe route voor de steenmarter goed afgestemd. Er komen veel meer bomen terug in de wijk, op plekken waar ze groot en oud kunnen worden.

Lees meer...

Scholen_Sportcampus_-_BDG_Architecten.png

Voorontwerp scholencomplex

De ontwikkeling van het Onderwijs- en Sportcluster (OSC) Stadionpark verloopt voortvarend.

Lezen (Voorontwerp scholencomplex)
DSC0945.jpg

Eerste paal voor scholencomplex in Stadionpark

Samen met de toekomstige leerlingen heeft wethouder Kasmi (Onderwijs) woensdag 11 oktober de eer...

Lezen (Eerste paal voor scholencomplex in Stadionpark)
WHSP78288_Web.jpeg

Opslag spullen sportclubs in een fraai jasje

Helmen, hockeysticks, ballen en… kerstspullen. Op sportcomplex Olympia is een mooi klein gebou...

Lezen (Opslag spullen sportclubs in een fraai jasje)
WHSP1840_web.jpg

Bomen de Laan op Zuid

De Laan op Zuid kleurt weer groener! Half november zijn de nieuwe bomen aangekomen. De bomen, es...

Lezen (Bomen de Laan op Zuid)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven